پیام تبریک دکترحسن مهدوی فر مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل به مناسبت روز خبرنگار

  پیام تبریک دکترحسن مهدوی فر مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل به مناسبت روز خبرنگار

بسم الله الرحمن الرحیم

دانایی موهبتی الهی است که از قلم سرچشمه می گیرد و همانا بر اندیشه جویندگان حقیقت، نقش می زند. از این روی روزنامه نگاران، خبرنگاران و در یک کلام اصحاب رسانه‌ها، حامیان و نگاهبانان راستین قلم و آگاهی هستند.

17 مردادماه روز خبرنگار که با سالروز شهادت حماسه نگار جاوید شهید محمود صارمی پیوند خورده نشانگر رسالت خطیر خبرنگاران و گزارشگرانی است که در مسیر بازگویی و بازنمایی حقایق جامعه و آگاهی بخشی به مردم، سخت می کوشند تا روشنی و حقیقت نگری را برای جامعه به ارمغان آورند.

در عصر ارتباطات و فن آوری اطلاعات و عصر فرا صنعتی ، قطعا نقش خبرنگاران به عنوان ابزار اطلاع رسانی، نقشی مؤثر و حیاتی است. بدون تردید حضور اصحاب رسانه در عرصه های مختلف خبر رسانی و انعکاس صحیح و به موقع اخبار و اطلاعات گوناگون، نقش بسزایی در ارتقای اطلاعات در جامعه دارند و  نمی‌گذارند جامعه در بی‌خبری بماند و با رشد آگاهی مردم نقش مهم و تعیین‌کننده‌ای به عنوان رابط بین مسئولین، سازمان‌ها و مردم در اطلاع رسانی صحیح خدمات دولت و سازمان ها از یک سو و پیگیری و حل مشکلات مردم از سوی دیگر ایفا می‌کنند و زمینه رشد و توسعه همه جانبه جامعه را فراهم می آورند.

بر خود لازم می دانم ضمن گرامیداشت این مناسبت ،خداقوت عرض کنم خدمت همه خبرنگاران عزیز،شجاع و خستگی ناپذیر که همواره ودر همه مناسبت ها ، در کنار مردم و مسئولین بوده و در این عرصه سنگ تمام گذاشته اند. برای همه این عزیزان و خانواده های محترمشان سرافرازی و موفقیت آرزومندم.

 

دکترحسن مهدوی فر

مدیرعامل سازمان اتوبوسرانی شهرداری آمل و حومه